Niedziela, 19 maja 2024

Modelujemy kontur twarzy za pomocą kremu

17 maja 2020Każda z nas chciałaby zachować młodość jak najdłużej. Na szczęście na rynku
dostępna jest bogata gama preparatów przeciwzmarszczkowych, które skutecznie
zwalczają oznaki starzenia się skóry. Godnym polecenia jest Declaré Age Control
Multi Lift krem napinający kontur twarzy.

Wraz z wiekiem starzeje się nie tylko nasza skóra, ale także inne tkanki twarzy. Z czasem zanika podskórna tkanka tłuszczowa, głównie w okolicach kości policzkowych, skroni, ust oraz obszaru nosowo-wargowego. W rezultacie twarz traci swój miękki owal, rysy stają się bardziej ostre, a skóra jest coraz słabiej podtrzymywana przez tkankę i wiotczeje. Warto wówczas zainwestować w pielęgnację przeciwzmarszczkową, odmładzającą i

ujędrniającą. Pomocna w walce ze zmarszkami jest Linia Age Control marki Declaré, która
obejmuje nowoczesne produkty wygładzające zmarszczki, poprawiające sprężystość
skóry, zwalczające brak elastyczności i blasku. Naszą uwagę zwrócił krem napinający
kontur twarzy Age Control Multi Lift.

Declaré Age Control Multi Lift w walce o zachowanie owalu twarzy

Age Control Multi Lift to intensywny krem modelujący owal twarzy oraz redukujący plamy pigmentacyjne. Preparat napina, wygładza, nawilża i rozświetla skórę. Doskonale sprawdza się przy utracie jędrności i elastyczności. Właściwy poziom nawilżenia zapewnia obecność w kremie kwasu hialuronowego, który wiążę wodę w naskórku, nie dopuszczając do jego wysuszenia. Jak pokazują badania już po 2 miesiącach stosowania preparatu elastyczność skóry poprawia się o 14% oraz następuje redukcja zwiotczenia i wymodelowanie konturu twarzy o 11%. Produkt polecany jest dla skóry dojrzałej, po 50 roku życia.

Co znajdziemy w składzie kremu?

Krem Age Control Multi Lift został stworzony na bazie wspomnianego kwasu hialuronowego, a ponadto kosmtyk ten zawiera masło shea, olejek kokosowy, witaminę A, ekstrakty roślinne: chromacare (sigesbeckia orientalia oraz rabdosia rubescens), squalan (z oliwy z oliwek0 oraz idealift – proteiny, które stymulują syntezę elastyny.